Chalupka

V srdci Zázrivej

Chalupka pod Kozincom je situovaná do krásneho prostredia obce Zázrivá, v časti Veľká Havrania, priamo pri lyžiarskom stredisku Ski Kozinec (okres Dolný Kubín). Tí, ktorí máte radi romantiku, hľadáte oddych v lone jedinečnej prírody v pokojnom prostredí, práve ste našli to pravé ubytovanie u nás. Výborná dispozícia drevenice umožňuje ubytovanie, ktoré určite oceníte. Čas s najbližšími môžete tráviť v jednej z dvoch spoločenských miestností s televízorom so satelitným príjmom, koženou pohovkou a hrami. Zároveň sú tu krbové kachle na tuhé palivo, čo oceníte vtedy, keď potrebujete vysušiť Vaše oblečenie či lyžiarky.

Storočná drevenica v úžasnej scenérii Malej Fatry je Vám k dispozícii počas celého roka s celkovou kapacitou pre 15 hostí. Prenajať sa dá ako celok pre skupinky priateľov a známych. V zimných mesiacok je však potrebné použiť snehové reťaze alebo parkovať auto 250 m od chaty na parkovisku. Ak Vás čaro našej drevenice zaujalo, príďte k nám prežiť pokojný pobyt. Tešíme sa na Vás!

Satelitná televízia a spoločenské hry

Pokiaľ radi varíte, využiť môžete kuchyňu, kde je rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, chladnička, plynový sporák, mraznička, hriankovač, toastovač a jedálenské posedenie. Spánok sme zaistili v štyroch spálňach – 2-lôžkovej s oddelenými lôžkami, 3-lôžkovej s manželskou posteľou a oddeleným lôžkom, 4-lôžkovej s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami a 6-lôžkovej s dvomi manželskými posteľami a dvomi oddelenými lôžkami. Samozrejmou súčasťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet, ako aj dve kúpeľne s toaletami (jedna s práčkou).

Chalupka pod kozincom

Nádherná voľba v lete

V exteriéri ubytovania je vám k dispozícii vonkajšie posedenie, plynový gril pre 12 hostí, kotlík, ohnisko. užívať si tu môžete hojdanie na hojdačke a hranie šípok. Mysleli sme na parkovanie a zabezpečili sme ho pri chate. Ak vás čaro našej drevenice zaujalo, príďte k nám prežiť pokojný pobyt. Tešíme sa na Vás!

Čo Vám môže ponúknuť okolie?

Okolie ponűka: nespočetné množstvo trás na horskú cyklistiku, turistiku, prechádzky okolím prírodou Malej Fatry. Neobanujete ani výlet na Jánošíkove diery, k Soche Juraja Jánošíka či na Rozhľadňu Terchovské srdce. Po aktivitách dobre padne občerstvenie v miestnej reštaurácii alebo v saune miestneho hotela. Deti nadchne zaujímavý lanový Dino Park v Terchovej.

Všetkých srdečne očakávame!

Kontakt

  MENO PRIEZVISKO *

  Email *

  TELEFÓNNY KONTAKT *

  Predmet

  Správa

  Cenník chalupka pod kozincom

  Celoročne

  1. Január - 31. December

  100 € Objekt / noc

  min. 1 osoba, min. 2 noci

  Cena platná pre 1 - 5 osôb

  Celoročne

  1. Január - 31. December

  150 € Objekt / noc

  min. 6 osôb, min. 2 noci

  Cena platná pre 6-10 osôb

  Celoročne

  1. Január - 31. December

  190 € Objekt / noc

  min. 11 osôb, min. 2 noci

  Cena platná pre 11 - 15 osôb

  Vianočný pobyt

  23. December - 27. December

  900 € Objekt / pobyt

  min. 1 osoba, min. 4 noci

  Na počet dní je možná dohoda.

  Silvester

  28. December - 2. Január

  1 000 € Objekt / pobyt

  min. 1 osoba, min. 5 nocí

  Na počet dní je možná dohoda.

  Rekreačný poplatok - platí osoba od 1 rokov

  0,5 € osoba / deň

  * Cena ďalej zahŕňa: WiFi internet, Parkovanie, Posteľná bielizeň, Uteráky, Drevo do krbu, Detská postieľka, posteľné prádlo.

  Fotogaléria